AKCE

Během léta zažíváme spoustu dobrodružství. Jezdíme na výlety, na tábory a moc nás to všechny baví.


Album: Výlet na Svatou Horu a do Příbrami


Album: Poslův Mlýn červenec 2023


Album: Rybník Novák v Příbrami


Album: ZOO a Dinopark Plzeň


Album: Rozhledna Korunka a Černolické skály


Album: Rozhledna Děd


Album: Zoopark Karlštejn


Album: Letiště Kbely


Album: Rožmitál pod Tremšínem

Začátkem června jsme s dětmi navštívili Mirakulum v Milovicích. Všem srdečně děkujeme za pozvání a organizaci. Tak jako každý rok jsme si akci velmi užili a moc se těšíme na další návštěvu :).
Opět po roce jsme se zúčastnili skvělého Hudlicefestu, který jsme si moc užili. Vřele děkujeme na pozvání a občerstvení :).
Měli jsme to štěstí, že si naše zařízení vybral a zároveň navštívil profesionální fotbalista Martin Hála, hrající v “Ďolíčku” za fotbalový tým Bohemians Praha 1905. Přinesl našim dětem nové fotbalové míče, se kterými se bezva kope a za které moc děkujeme.
Dne 26.4.2023 se uskutečnila sportovně charitativní akce "Poměřte se s policií", kterou zorganizovali berounští policisté ve spolupráci s Městem Beroun a Městskou policií Beroun. Děkujeme všem dárcům za finanční podporu z této akce. Poděkování za organizaci akce patří panu plk. Stanislavovi Znorovi a paní nprap. Simoně Vacherlohnové.
Během jarních měsíců jsme měli možnost navštívit Kulturní dům v Příbrami, kde jsme se účastnili dvou divadelních představení a velikonoční akce, kde probíhalo velikonoční tvoření. Velké poděkování patří KÚ Středočeského kraje za zajištění kulturních akcí a občerstvení pro děti, které si tyto akce vždy náramně užijí. Dále bychom rádi poděkovali paní Anně Čiperové, za možnost prohlédnutí si zákulisí divadla a vyzkoušení si různých hereckých kostýmů.
O Velikonocích jsme navštívili Hornické muzeum v Příbrami, kde jsme měli možnost přiblížit si velikonoční zvyky a tradice jako jsou: pletení pomlázek, barvení vajíček za pomocí vosku, pečení jidášů či výrobu řehtaček a svatých obrázků. A cestou domů jsme se zajeli podívat na velikonoční výzdobu obce Čenkov.

Strana 1 z 3